Кредит під заставу побутової техніки

У наш час для комфортного життя потрібні деякі речі, без яких вже важко уявити себе: мікрохвильова піч, холодильник, ноутбук, телефон. Побутова техніка також має змогу виручити людину у скрутний час. Щоб вирішити свої фінансові проблеми, достатньо просто віднести пристрої у ломбард Чернівців «Національний» в будь-яке зручне за розташуванням для вас відділення.

Кредит під заставу побутової техніки оформлюється дуже швидко, вже через 15-20 хвилин гроші будуть видані Вам. При цьому зовсім не обов’язково прощатися з речами назавжди. Позичальнику потрібно обрати термін, протягом якого будуть повернені кредитні кошти та сплачені нараховані відсотки. У разі виконання всіх умов, заставне майно повертається власникові.

Підписати кредитний договір Ви зможете майже в будь-якому представництві «Національний». Здати техніку в ломбард можливо лише в справному стані. Більш детальна інформація надається в телефонному режимі або при особистому зверненні.

Як передати побутові пристрої в заставу кредиту?

Перед отриманням кредиту електричне обладнання оцінюється нашими співробітниками. Для нас важливі:

  • бренд та рік виготовлення;
  • технічні параметри;
  • наявність всіх додаткових аксесуарів та компонентів;
  • присутність коробки, гарантійного талону, чека та інших документів, що підтверджують характеристики товару.

Обов’язкова умова – робочий стан пристрою.

Що потрібно для оформлення угоди?

Перелік документів:

  • паспорт громадянина України або інші документи, що підтверджують особу позичальника;
  • ідентифікаційний код.

Наші співробітники протягом 20 хвилин проведуть оцінку предмета застави та підготують все необхідне для підписання кредитної угоди.

Звертаємо Вашу увагу, що після закінчення терміну дії договору, у позичальника є декілька днів для повернення свого заставного майна. Після цього, згідно умов Договору, техніка підлягає інкасації та реалізації співробітниками нашої установи.