Позика під заставу золота та срібла

це найбільш популярна послуга від ломбарду Національний Чернівці

Прийом золота і срібла ломбардом в Чернівцях відбувається постійно.

Найпопулярніші питання/відповіді щодо виробів із золота і срібла.

Яка ціна золота і срібла в ломбарді “Національний”?

Звичайно ціна золота і срібла залежить від проби металу: чим вища тим дорожче.

Ціна змінюється відповідно до ринкової ситуації.

З індикативними цінами на основні проби золота і срібла можна ознайомитись по телефону +380954393200 або на інфотабло Ломбарду в Чернівцях на Ентузіастів 5 а

Як дізнатись вартість мого виробу із золота чи срібла?

Точну вартість Вашого виробу Ви можете дізнатися, відвідавши наше відділення. Оцінка однієї прикраси та оформлення документації займе до 15 хвилин.

Як здати в ломбард золото і срібло в Чернівцях?

Перш, ніж взяти позику в ломбарді “Національний” під заставу золота чи срібла, спочатку необхідно ознайомитися з умовами кредитування. Які золоті вироби приймаються і від чого залежить їх оцінка, на який термін можна взяти кредит і якою може бути процентна ставка – про все це варто дізнатися до
укладення договору, щоб очікування максимально співпали з реальністю.

Зробити це можна кількома способами: зателефонувати в+380954393200 або поспілкуватися з кредитним експертом у відділенні в Чернівцях на Ентузіастів 5 або прочитати цю статтю.

Яку золоту каблучку можна здати в ломбард?

Ми приймаємо перстні, обручки, каблучки для заручин та звичайні з білого, жовтого, червоного золота різноманітної конфігурації, зі вставками і без.

Аналогічно і з срібними перстнями, обручками, каблучками.

Щодо дизайну – сучасного або застарілого – можна нести всі.

Так само приймаємо всі види: чоловічі, жіночі або дитячі вироби із золота і срібла.

Який золотий браслет ломбард може прийняти?

Незалежно від моделі, типу плетіння, наявності або відсутності вставок ми приймаємо будь-які браслети. Він може бути українського або імпортного виробництва; чоловічим, жіночим або дитячим; вдягатися на ногу або на руку.

Які золоті ланцюжки в ломбардах приймають?

Як і браслети, ми приймаємо ланцюжки різноманітного виду плетіння, виробництва, дизайну.

Чи можна нести в ломбард золоті сережки?

Відповідь очевидна. Звичайно. Якщо вам терміново потрібна велика сума грошей, виберіть сережки, де менше або спочатку зовсім немає каменів і більше золота. Це пов’язано з тим, що при оцінці виробу, цінність каменю не враховується. До уваги не береться країна-виробник, дизайн, тип замка (наприклад, сережки у вигляді пусетів, підвісок) і гендерні характеристики
(чоловічі, жіночі, дитячі).

Як оцінює ломбард лом золота?

Погнуті вироби, зі зламаними замками, з камінням, що випало та іншими похибками ми оцінюємо, як лом. Це означає, що ви можете отримати гроші за прикраси, які давно залежалися в скриньці через несправність. Також під цю категорію потрапляють будь-які інші предмети з вмістом золота (монети, годинники, радіодеталі).

Скільки часу займає процес?

Щоб отримати кредит під заставу дорогоцінних металів не доведеться витратити багато часу. Оцінка однієї прикраси та оформлення документації займе до 15 хвилин.

Якщо не встигаю викупити коштовність?

При таких обставинах слід звернутись в наш “Ломбард Національний Чернівці”, в те відділення, де ви отримували позику, із проханням продовжити договір. Також після закінчення строку дії контракту у вас є декілька днів, щоб прийти у відділення та викупити дорогоцінність. Якщо цього не відбувається і клієнт не просить продовжити термін, ми інкасуємо річ і реалізуємо її.

Документи для оформлення

Аби здати золото в ломбард, візьміть наступне:

  • Паспорт (або інший документ, який підтверджує особу)
  • Ідентифікаційний код.
  • Предмет для закладу під заставу.

Нерезидентам достатньо пред’явити документ, який замінює національний паспорт України, наприклад, тимчасове або постійне посвідчення особи, чи дозвіл на проживання в країні.

Процес оформлення

Відбувається таким чином:

  • Перевіряється проба золота і срібла, застосовуючи особливі реактиви.
  • Якщо дизайн передбачає використання коштовного каміння, то враховується також ціна каменів.
  • Визначається вага закладу, за допомогою високоточного приладу.
  • Визначається категорія прикраси – обов’язково враховується стан (чи присутні подряпини, пошкодження і т.д.)

Далі визначається сума кредиту, оформлюється договір та клієнт отримує готівку. При визначенні ціни враховується скільки коштує один грам цінного металу. В контракті обов’язково описується зовнішній вид і параметри предмету, сума виданої готівки, відсоток, а також термін, впродовж якого слід викупити власність.

В Чернівцях кожен здатен в найкоротший термін отримати позику при комфортних умовах в зручний для себе час в одному з наших відділень:

Ломбард №1, м. Чернівці, вул. Ентузіастів, 5а, +380506540081

Ломбард №2, м. Чернівці, вул. Головна, 149, +380950827957