Кредит під заставу ювелірних виробів в Чернівцях

Іноді гроші потрібні швидко, а звичайні пропозиції в банках не підходять та не відрізняються вигодою. В такому випадку оптимальним варіантом вважається кредит під заставу ювелірних виробів.

Вам потрібно лише прийти у зручний для вас час для оформлення кредиту у Ломбард Національний за адресою м.Чернівці, вул.Ентузіастів, 5а або вул. Головна, 149.

Займ видається максимально оперативно, обов’язково проводиться та враховується оцінка коштовності.

Як проходить процедура кредитування під заставу ювелірних виробів?

Щоб отримати готівку, потрібно принести коштовну прикрасу або інший виріб з дорогоцінного металу. Приймаємо вироби із срібла та золота, а також із платини та інших матеріалів. Оцінювач ретельно огляне коштовність, при оцінюванні зважить її. Якщо виріб має дорогоцінне чи напівдорогоцінне камінням, працівник буде оцінювати окремо вагу металу та каміння.

Скільки часу займає процес?

Щоб отримати кредит під заставу дорогоцінних металів не доведеться витратити багато часу. Оцінка однієї прикраси та оформлення документації займе до 15 хвилин.

Якщо не встигаю викупити коштовність?

При таких обставинах слід звернутись в наш “Національний”, в те відділення, де ви отримували позику, із проханням продовжити договір. Також після закінчення строку дії контракту у вас є декілька днів, щоб прийти у відділення та викупити дорогоцінність. Якщо цього не відбувається і клієнт не просить продовжити термін, ми інкасуємо річ і реалізуємо її.

Документи для оформлення

Аби здати золото в ломбард, візьміть наступне:

  • Паспорт (або інший документ, який підтверджує особу)
  • Ідентифікаційний код.
  • Предмет для закладу під заставу.

Нерезидентам достатньо пред’явити документ, який замінює національний паспорт України, наприклад, тимчасове або постійне посвідчення особи, чи дозвіл на проживання в країні.

Процес оформлення

Відбувається таким чином:

  • Перевіряється достовірність коштовності, застосовуючи особливі реактиви.
  • Якщо дизайн передбачає використання коштовного каміння, то враховується також ціна каменів.
  • Визначається вага закладу, за допомогою високоточного приладу.
  • Визначається категорія прикраси – обов’язково враховується стан (чи присутні подряпини, пошкодження і т.д.)

Далі визначається сума кредиту, оформлюється договір та клієнт отримує готівку. При визначенні ціни враховується скільки коштує один грам цінного металу. В контракті обов’язково описується зовнішній вид і параметри предмету, сума виданої готівки, відсоток, а також термін, впродовж якого слід викупити власність.

В Чернівцях кожен здатен в найкоротший термін отримати займ при комфортних умовах в одному з наших відділень:

Ломбард №1, м. Чернівці, вул. Ентузіастів, 5а, +380506540081

Ломбард №2, м. Чернівці, вул. Головна, 149, +380950827957